Про компанію

Телекомпанія “Міст” – комерційний телевізійний канал, який засновано в 1990 році як одну з перших недержавних телекомпаній України і кореспондентський пункт для збирання інформації про життя і події в Україні для української діаспори  Канади. Від початку своєї діяльності телекомпанія готувала програми для демонстрації за кордоном: щотижневі 30-хвилинні програми для Канади, інформаційні випуски для трансляції у США і Австралії.

У 1992 – 93 роках телекомпанія активно співробітничала з телекомпанією “Ньюс” (США). Телекомпанія працює на сучасному обладнанні – знімальних комплексах формату DV, DVcam,HD. Програми, створені телекомпанією, в різні роки транслювалися на загальноукраїнських каналах – УТ-1, Інтер, ІСТV та СТБ. Програми телекомпанії у 1998-99 роках на всеукраїнських фестивалях телепрограм відзначені нагородами “Золота Ера” та “Золота  хвиля”, “Золотий Георгій”.
З  травня 2000 до 2007 року  в ефірі радіо “Niko 102,5 Fm” (тепер «Ретро Fm»).

З серпня 2001 року на Львів і область здійснює мовлення телевізійний канал “НБМ – Львів”, який сьогодні має назву “5 канал”.
З вересня 2003 року – розміщення інформаційних і рекламних матеріалів в ефірі 12 каналу.
З січня 2001 року на базі телекомпанії створене рекламне агентство «Міст Медіа» (до 25.10.2005 р. було ПП. РА «Львів»)
Cьогодні телекомпанія “Міст” – продакшн студія з повним циклом телевиробництва, яка виготовляє і розміщує інформаційні і рекламні матеріали в ефірах телеканалів “5”, “12”  - (мовлення на Львів і область), та в мережі indoor videо в супермаркетах та ресторанах швидкого обслуговування  «McDonald’s»

Презентація Міст Медіа в Маестро 25.11.2012 р.

Ресторанна карта Ресторанна карта

Телевізійна програма "Ресторанна карта" про цікаві кнайпи Львова

Захопи ідею Захопи ідею

Щодня у світі продукується незліченна кількість ідей. Як писав, Нейл Постман - суспільство заінформувало себе до знемоги. «Захопи ідею» - новий проект на медіа ринку, учасником якого можете стати саме ВИ.

Лише найцікавіші акценти, яскраві амплуа у полюванні за Вашими ідеями. Глядачеві у форматі телевізійної програми «Захопи ідею» Ми пропонуємо звернути увагу на пропозиції, товари, послуги.

Міст © 2006-2010